Pigios dovanų pakavimo idėjos

Kiekvieną kartą, šventės ir kitos progos, mus užklumpa netikėtai. Dažnai dovanomis pasirūpiname paskutinę minutę, o neturėdami pakankamai laiko tinkamai jų supakuoti, tiesiog pasinaudojame dovanų maišeliu ir per daug nesukdami galvos įteikiame dovanas. Taip, tiesa, dovanų maišeliai mus gelbsti gana dažnai, tačiau dovanos, supakuotos su meile yra mielesnės. Sakysite, kad pakavimui tenka išleisti papildomai? Ne visi pakavimo būdai reikalauja išlaidų. Yra originalių ir pigių būdų, kaip supakuoti dovanas. Štai keletas originalių būdų:

Laikraštis. Nors popierinius laikraščius skaitome vis rečiau, kiekvienuose namuose dar tikrai galima rasti laikraščių. Tai puikus būdas supakuoti dovanas. Visai nesvarbu kokia proga dovanojama dovana, toks įpakavimas atrodys originaliai ir nenuobodžiai. Viskas ko reikia – laikraštis, žirklės ir lipni juostelė. Galima dovaną papuošti kaspinu, galima tiesiog aprišti paprasta virvele su kaspinėliu, dinero rapido y urgente respuesta inmediata. Nors tai pigus būdas, jis toks neatrodo, kai kurie netgi ieško popieriaus, imituojančio senus laikraščius. Kam leisti pinigus ant tokio popieriaus, jeigu laikraščių galima rasti namie? Galima panaudoti ir senus žurnalus, svarbu, jog būtų kuo daugiau teksto!

Dėžutė nuo folijos. Paprastai, dėžutes nuo įvairių gaminių, vos tik jiems pasibaigus išmetame. Kai kuriais atvejais, to daryti nevertėtų, nes pakuotes galima panaudoti labai kūrybingai, pavyzdžiui, pakuojant dovanas. Į tokias, nedideles dėžutes, galima sudėti savo rankomis iškeptus sausainius. Dėžutes galima padekoruoti turimu dovanų popieriumi, galima jas nuspalvinti akvarele ar sugalvoti dar vieną originalų puošybos elementą. Toks pakavimas nereikalauja daug išlaidų, nes visas reikiamas priemones, galima rasti tiesiog namie.

Senas megztinis. Tai gali būti dar viena puiki idėja. Tiesa, ši idėja labiau tinka kalėdinėms dovanoms, nes atrodo žiemiška ir jauki. Tereikia susirasti jaukų, tačiau jau nebedėvimą megztinį, jį sukarpyti norimo dydžio gabalais ir suvynioti dovanas. Patikėkite, dovanos atrodo labai originaliai ir nereikalauja daug papildomų papuošimų. Galima perrišti kaspinu arba pridėti kortelę su vardu.

Lapas su raidėmis. Ant norimos spalvos lapo, atsispausdinkite daug raidžių ir padarykite taip, jog būtų matomas žodis, tai gali būti Kalėdos, tam tikras vardas, creditos con asnef, sveikinimas ar kitas jūsų pasirinktas žodis. Pažymėkite žodį, kad jis išsiskirtų. Išlaidų mažai, o mintis puiki.

Nuotrauka. Supakuokite dovaną kuo paprastesniu dovanų popieriumi ir pridėkite savo arba žmogaus, kuriam skirta dovana nuotrauką. Nuotraukoje gali būti prisiminimas, smagi akimirka ar tiesiog portretas. Toks pakavimo būdas privers nusišypsoti. Beje, tai labai asmeniškas pakavimo būdas, todėl asmuo, gavęs dovaną bus maloniai nustebintas.

Išties, svarbu ne dovana, svarbiausia parodytas dėmesys. Visai nereikia išleisti daug pinigų, norit nustebinti brangų žmogų, dažnai tereikia išradingumo ir kūrybiškumo. Šias savybes dažnai nustumiame į šoną ir pasiteisiname, tuo, jog turėjome per mažai laiko. Pačių rankomis supakuota dovana yra kur kas mielesnė. Dažnai, smagus ir pats pakavimo procesas. O žmogui, gavusiam dovaną, kuri gražiai supakuota, ateina mintis, jog skyrėte jam laiko, kad pakavote su meile ir rūpesčiu, kad nepasinaudojote paprasčiausiu variantu. Jei iki šiol stigo idėjų kaip pigiai, tačiau originaliai supakuoti dovanas, minėtos idėjos turėtų pagelbėti. Dažnai originalios idėjos nugali tas, kurioms išleidžiama nemažai pinigų. Tai dar vienas įrodymas, kad pinigai ne visuomet laimi. Būkime kūrybingi ir neišlaidaukime ten, kur mažiausiai reikia. Įpakavimas malonus tik tą akimirką, kol dovana išpakuojama, kuo mažiau tam išleidžiama pinigų, tuo mažiau gaila, kad įpakavimas bus išmestas. Nesvarbu tai gimtadienis, Kalėdos, sukaktis ar kita proga, savo rankomis supakuota dovana visuomet atrodys originaliai.